Wyprzedaż
Pozłacane kolczyki z mosiądzu
Pozłacane kolczyki z mosiądzu
24,90 zł 19,90 zł
szt.
Pozłacana sztywna bransoletka z mosiądzu 19EB-166A1
Pozłacana sztywna bransoletka z mosiądzu 19EB-166A1
24,90 zł 19,90 zł
szt.
Rodowane kolczyki z mosiądzu - wiszące cyrkonie
Rodowane kolczyki z mosiądzu - wiszące cyrkonie
24,90 zł 19,90 zł
szt.
Blog
Biżuteria z mosiądzu - jak to się nosi

Szukasz pięknych dodatków? Chcesz często zmieniać swój wygląd, bez wydawania fortuny na złoto i srebro? Jednocześnie boisz się, żeby nie kupić jakiegoś bubla?

Odpowiadam za kwestie techniczne i chciałbym Ci opowiedzieć, dlaczego nasza biżuteria, jest taka szczególna

Reklamacje i zwroty

W trosce o jak najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów dbamy o to by każdy miał prawo do reklamacji, lub zwrotu, towaru, który według niego nie odpowiada zamawianemu. Poniżej zamieszczamy wyciąg z naszego regulaminu:

 

I. Reklamacje.

 1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła i są oryginalne.
 2. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w związku z niezgodnością towaru z umową. W takim przypadku Klient powinien odesłać towar na adres sklepu:
  Ale korale
  ul. Swobodna 17 lok. 40
  15-756 Białystok
  Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon oraz opisać na czym polega wada produktu. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 3. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
 4. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie internetowej Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.
 5. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu pod warunkiem zawiadomienia Sklepu o wadzie w ciągu dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową.

 

II. Prawo do odstąpienia od umowy.

 

 1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka.
 2. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim rachunkiem.
 3. Sklep dokonuje zwrotu należności za zwrócony towar w ciągu 7 dni roboczych, zgodnie z zasadami zwrotu nadpłat opisanymi w Dziale VI Regulaminu: "Formy płatności i nadpłaty". Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

opracowany na podstawie załącznika numer 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.) (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

 • ADRESAT: OSIK INVEST SP. Z O.O. UL.SWOBODNA 17 LOK. 40, 15-756 BIAŁYSTOK
 • Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)
 • Numer zamówienia i data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)
 • Imię i nazwisko konsumenta(-ów)
 • Adres konsumenta(-ów)
 • Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
 • Data

(*) Niepotrzebne skreślić

 

 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz rachunek lub fakturę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl